2018-08-14 07:50  -  Administrator

15 SIERPNIA ARKA ZAGRA Z WICELIDEREM W BIAŁCE

W 2. kolejce rozgrywanej 15 sierpnia 2018 roku piłkarze Arki udadzą się do Białki zmierzyć się z miejscowym Tempem. Podopiecznych Krzysztofa Bartyzela czeka trudne zadanie, bo ekipa z Białki to solidny przeciwnik.

Na inaugurację białczanie rozgromili 5-0 spadkowicza z IV ligi Iskrę Klecza Dolna na jej terenie. W ubiegłym sezonie drużyna prowadzona przez Krzysztofa Wądrzyka była również mocna plasując się ostatecznie na drugiej pozycji w tabeli.

Trudne zadanie czeka zatem beniaminka i musi bardzo się postarać, aby w konfrontacji z faworytem osiągnąć korzystny wynik.

Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz do Białki, a tych którzy nie mogą na Relacja Live

2. kolejka (15 sierpnia 2018)

2018-08-15 17:00 Tempo Białka - Arka Babice 6:0 (1:0)

1-0 Jakub Smagło 2, 2-0 Adrian Ostrowski 53, 3-0 Łukasz Rupa 70, 4-0 Mateusz Balcer 75, 5-0 Michał Puzik 79, 6-0 Mateusz Balcer 80

Tempo: Koper - Ł. Balcer, Mentel, Bryła, Gruca, Puzik, Rupa, Smagło, Bisaga (60. Wróblewski), M. Balcer (85. Konior), Pająk (10. Ostrowsk, 75. Ficek)

Arka: Proksa - Śliwiński (68. żurek), Zając, B. Paprot (46. Grabowski), Kwiatkowski, T. Jaromin, Furtak, Bartyzel, Gaj, S. Jaromin, Głogowski

Nie będą mile wspominać pierwszego wyjazdowego meczu w klasie okręgowej piłkarze Arki, którzy zostali rozbici w Białce przez miejscowe Tempo. Do przerwy utrzymywał się dosyć korzystny wynik, bo gracze z Babic przegrywali tylko 0-1. Po przerwie, a konkretnie od 70 minuty wszystko się posypało i w zaledwie 15 minut Arka straciła cztery gole.