Terminarz dla klubu: BRZEZINA OSIEK

Sezon: Sezon 2019/20

Klasa Okręgowa, Grupa: Oświęcim

Rodzaj Kolejka Data Gospodarze Wynik Goście
L 1 2019-08-10 17:00 BRZEZINA OSIEK 4 : 0 LKS ŻARKI
L 2 2019-08-15 14:00 VICTORIA 1918 JAWORZNO 1 : 1 BRZEZINA OSIEK
L 3 2019-08-17 17:00 BRZEZINA OSIEK 4 : 0 SOSNOWIANKA STANISŁAW DOLNY
L 4 2019-08-24 11:00 ARKA BABICE 0 : 1 BRZEZINA OSIEK
L 5 2019-08-31 17:00 BRZEZINA OSIEK 3 : 0 GARBARZ ZEMBRZYCE
L 6 2019-09-07 17:00 LKS GORZÓW 1 : 1 BRZEZINA OSIEK
L 7 2019-09-14 13:00 BRZEZINA OSIEK 1 : 1 MKS LIBIĄŻ
L 8 2019-09-21 11:00 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2 : 1 BRZEZINA OSIEK
L 9 2019-09-28 16:00 BRZEZINA OSIEK 2 : 1 TEMPO BIAŁKA
L 10 2019-10-05 15:00 UKS KS CHEŁMEK 3 : 0 BRZEZINA OSIEK
L 11 2019-10-12 15:00 BRZEZINA OSIEK 2 : 0 KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA
L 12 2019-10-19 15:00 BRZEZINA OSIEK 1 : 5 NIWA NOWA WIEŚ
L 13 2019-10-26 13:30 ZATORZANKA ZATOR 2 : 2 BRZEZINA OSIEK
L 14 2019-11-02 13:00 BRZEZINA OSIEK 3 : 1 NADWIŚLANIN GROMIEC
L 15 2019-11-09 13:00 HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI 4 : 1 BRZEZINA OSIEK
L 16 2020-03-14 14:00 LKS ŻARKI : BRZEZINA OSIEK
L 17 2020-03-21 14:00 BRZEZINA OSIEK : VICTORIA 1918 JAWORZNO
L 18 2020-03-29 15:00 SOSNOWIANKA STANISŁAW DOLNY : BRZEZINA OSIEK
L 19 2020-04-04 16:00 BRZEZINA OSIEK : ARKA BABICE
L 20 2020-04-11 11:00 GARBARZ ZEMBRZYCE : BRZEZINA OSIEK
L 21 2020-04-18 16:00 BRZEZINA OSIEK : LKS GORZÓW
L 22 2020-04-25 16:30 MKS LIBIĄŻ : BRZEZINA OSIEK
L 23 2020-05-02 16:30 BRZEZINA OSIEK : BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA
L 24 2020-05-09 17:00 TEMPO BIAŁKA : BRZEZINA OSIEK
L 25 2020-05-16 17:00 BRZEZINA OSIEK : UKS KS CHEŁMEK
L 26 2020-05-23 17:00 KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA : BRZEZINA OSIEK
L 27 2020-05-30 16:00 NIWA NOWA WIEŚ : BRZEZINA OSIEK
L 28 2020-06-06 17:00 BRZEZINA OSIEK : ZATORZANKA ZATOR
L 29 2020-06-13 17:00 NADWIŚLANIN GROMIEC : BRZEZINA OSIEK
L 30 2020-06-20 17:00 BRZEZINA OSIEK : HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

I Drużyna

Sezon: Sezon 2019/20

Klasa Okręgowa, Grupa: Oświęcim

Terminarz

I Drużyna

Kolejka: 15

NADWIŚLANIN GROMIEC  2 : NIWA NOWA WIEŚ
GARBARZ ZEMBRZYCE  0 : LKS GORZÓW
HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI  4 : BRZEZINA OSIEK
LKS ŻARKI  0 : UKS KS CHEŁMEK
ZATORZANKA ZATOR  2 : KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA
SOSNOWIANKA STANISŁAW DOLNY  0 : BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA
VICTORIA 1918 JAWORZNO  0 : TEMPO BIAŁKA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kalendarium

LikeBox

Ostatnia galeria

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 18

Liczba odwiedzin łącznie: 43558

Statystyki Szczegółowe