Terminarz

Drużyna: I Drużyna

Sezon: Sezon 2019/20

Liga: Klasa Okręgowa, Grupa: Oświęcim

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
MKS LIBIĄŻ 0 : 3 GARBARZ ZEMBRZYCE
UKS KS CHEŁMEK 2 : 1 VICTORIA 1918 JAWORZNO
NIWA NOWA WIEŚ 4 : 1 HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI
BRZEZINA OSIEK 4 : 0 LKS ŻARKI
LKS GORZÓW 1 : 2 KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA
ZATORZANKA ZATOR 3 : 1 NADWIŚLANIN GROMIEC
TEMPO BIAŁKA 4 : 0 SOSNOWIANKA STANISŁAW DOLNY
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
LKS ŻARKI 1 : 8 NIWA NOWA WIEŚ
VICTORIA 1918 JAWORZNO 1 : 1 BRZEZINA OSIEK
SOSNOWIANKA STANISŁAW DOLNY 0 : 7 UKS KS CHEŁMEK
LKS GORZÓW 0 : 4 MKS LIBIĄŻ
GARBARZ ZEMBRZYCE 4 : 2 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA
KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA 3 : 1 NADWIŚLANIN GROMIEC
HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI 0 : 2 ZATORZANKA ZATOR
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
MKS LIBIĄŻ 1 : 0 KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA
NIWA NOWA WIEŚ 1 : 3 VICTORIA 1918 JAWORZNO
ZATORZANKA ZATOR 3 : 2 LKS ŻARKI
BRZEZINA OSIEK 4 : 0 SOSNOWIANKA STANISŁAW DOLNY
NADWIŚLANIN GROMIEC 3 : 2 HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI
TEMPO BIAŁKA 2 : 0 GARBARZ ZEMBRZYCE
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 3 : 3 LKS GORZÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
GARBARZ ZEMBRZYCE 1 : 1 UKS KS CHEŁMEK
LKS GORZÓW 1 : 2 TEMPO BIAŁKA
VICTORIA 1918 JAWORZNO 4 : 0 ZATORZANKA ZATOR
KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA 4 : 3 HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI
LKS ŻARKI 0 : 4 NADWIŚLANIN GROMIEC
MKS LIBIĄŻ 2 : 4 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA
SOSNOWIANKA STANISŁAW DOLNY 0 : 6 NIWA NOWA WIEŚ
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI 2 : 2 LKS ŻARKI
NADWIŚLANIN GROMIEC 2 : 1 VICTORIA 1918 JAWORZNO
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 3 : 1 KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA
BRZEZINA OSIEK 3 : 0 GARBARZ ZEMBRZYCE
UKS KS CHEŁMEK 3 : 0 LKS GORZÓW
ZATORZANKA ZATOR 2 : 0 SOSNOWIANKA STANISŁAW DOLNY
TEMPO BIAŁKA 11 : 0 MKS LIBIĄŻ
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
VICTORIA 1918 JAWORZNO 1 : 0 HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI
GARBARZ ZEMBRZYCE 3 : 2 NIWA NOWA WIEŚ
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 1 : 3 TEMPO BIAŁKA
LKS GORZÓW 1 : 1 BRZEZINA OSIEK
KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA 0 : 1 LKS ŻARKI
MKS LIBIĄŻ 0 : 3 UKS KS CHEŁMEK
SOSNOWIANKA STANISŁAW DOLNY 0 : 4 NADWIŚLANIN GROMIEC
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
BRZEZINA OSIEK 1 : 1 MKS LIBIĄŻ
NIWA NOWA WIEŚ 3 : 0 LKS GORZÓW
HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI 2 : 1 SOSNOWIANKA STANISŁAW DOLNY
UKS KS CHEŁMEK 4 : 2 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA
ZATORZANKA ZATOR 0 : 1 GARBARZ ZEMBRZYCE
LKS ŻARKI 2 : 4 VICTORIA 1918 JAWORZNO
TEMPO BIAŁKA 4 : 1 KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2 : 1 BRZEZINA OSIEK
TEMPO BIAŁKA 2 : 0 UKS KS CHEŁMEK
KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA 2 : 3 VICTORIA 1918 JAWORZNO
MKS LIBIĄŻ 2 : 5 NIWA NOWA WIEŚ
LKS GORZÓW 3 : 0 ZATORZANKA ZATOR
GARBARZ ZEMBRZYCE 2 : 0 NADWIŚLANIN GROMIEC
SOSNOWIANKA STANISŁAW DOLNY 0 : 4 LKS ŻARKI
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
NADWIŚLANIN GROMIEC 4 : 2 LKS GORZÓW
HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI 1 : 0 GARBARZ ZEMBRZYCE
VICTORIA 1918 JAWORZNO 1 : 1 SOSNOWIANKA STANISŁAW DOLNY
BRZEZINA OSIEK 2 : 1 TEMPO BIAŁKA
NIWA NOWA WIEŚ 1 : 1 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA
ZATORZANKA ZATOR 4 : 1 MKS LIBIĄŻ
UKS KS CHEŁMEK 4 : 1 KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
GARBARZ ZEMBRZYCE 4 : 1 LKS ŻARKI
LKS GORZÓW 2 : 1 HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 4 : 1 ZATORZANKA ZATOR
KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA 3 : 2 SOSNOWIANKA STANISŁAW DOLNY
UKS KS CHEŁMEK 3 : 0 BRZEZINA OSIEK
MKS LIBIĄŻ 1 : 4 NADWIŚLANIN GROMIEC
TEMPO BIAŁKA 1 : 1 NIWA NOWA WIEŚ
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
BRZEZINA OSIEK 2 : 0 KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA
HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI 6 : 3 MKS LIBIĄŻ
NIWA NOWA WIEŚ 0 : 1 UKS KS CHEŁMEK
VICTORIA 1918 JAWORZNO 1 : 2 GARBARZ ZEMBRZYCE
ZATORZANKA ZATOR 1 : 1 TEMPO BIAŁKA
LKS ŻARKI 1 : 1 LKS GORZÓW
NADWIŚLANIN GROMIEC 1 : 2 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
GARBARZ ZEMBRZYCE 4 : 1 SOSNOWIANKA STANISŁAW DOLNY
UKS KS CHEŁMEK 3 : 0 ZATORZANKA ZATOR
LKS GORZÓW 2 : 0 VICTORIA 1918 JAWORZNO
BRZEZINA OSIEK 1 : 5 NIWA NOWA WIEŚ
MKS LIBIĄŻ 3 : 1 LKS ŻARKI
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2 : 0 HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI
TEMPO BIAŁKA 2 : 2 NADWIŚLANIN GROMIEC
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
LKS ŻARKI 0 : 0 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA
NADWIŚLANIN GROMIEC 2 : 1 UKS KS CHEŁMEK
NIWA NOWA WIEŚ 3 : 3 KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA
HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI 1 : 4 TEMPO BIAŁKA
ZATORZANKA ZATOR 2 : 2 BRZEZINA OSIEK
VICTORIA 1918 JAWORZNO 2 : 3 MKS LIBIĄŻ
SOSNOWIANKA STANISŁAW DOLNY 1 : 4 LKS GORZÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA 3 : 1 GARBARZ ZEMBRZYCE
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 1 : 1 VICTORIA 1918 JAWORZNO
NIWA NOWA WIEŚ 3 : 4 ZATORZANKA ZATOR
BRZEZINA OSIEK 3 : 1 NADWIŚLANIN GROMIEC
MKS LIBIĄŻ 5 : 1 SOSNOWIANKA STANISŁAW DOLNY
UKS KS CHEŁMEK 3 : 0 HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI
TEMPO BIAŁKA 6 : 0 LKS ŻARKI
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
NADWIŚLANIN GROMIEC 2 : 6 NIWA NOWA WIEŚ
GARBARZ ZEMBRZYCE 0 : 2 LKS GORZÓW
HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI 4 : 1 BRZEZINA OSIEK
LKS ŻARKI 0 : 2 UKS KS CHEŁMEK
ZATORZANKA ZATOR 2 : 2 KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA
SOSNOWIANKA STANISŁAW DOLNY 0 : 7 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA
VICTORIA 1918 JAWORZNO 0 : 4 TEMPO BIAŁKA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
NADWIŚLANIN GROMIEC : ZATORZANKA ZATOR
HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI : NIWA NOWA WIEŚ
LKS ŻARKI : BRZEZINA OSIEK
GARBARZ ZEMBRZYCE : MKS LIBIĄŻ
KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA : LKS GORZÓW
VICTORIA 1918 JAWORZNO : UKS KS CHEŁMEK
SOSNOWIANKA STANISŁAW DOLNY : TEMPO BIAŁKA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA : GARBARZ ZEMBRZYCE
MKS LIBIĄŻ : LKS GORZÓW
UKS KS CHEŁMEK : SOSNOWIANKA STANISŁAW DOLNY
BRZEZINA OSIEK : VICTORIA 1918 JAWORZNO
NADWIŚLANIN GROMIEC : KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA
NIWA NOWA WIEŚ : LKS ŻARKI
ZATORZANKA ZATOR : HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA : MKS LIBIĄŻ
LKS GORZÓW : BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA
GARBARZ ZEMBRZYCE : TEMPO BIAŁKA
LKS ŻARKI : ZATORZANKA ZATOR
HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI : NADWIŚLANIN GROMIEC
SOSNOWIANKA STANISŁAW DOLNY : BRZEZINA OSIEK
VICTORIA 1918 JAWORZNO : NIWA NOWA WIEŚ
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 19

Gospodarze Wynik
TEMPO BIAŁKA : LKS GORZÓW
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA : MKS LIBIĄŻ
NADWIŚLANIN GROMIEC : LKS ŻARKI
KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA : HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI
NIWA NOWA WIEŚ : SOSNOWIANKA STANISŁAW DOLNY
UKS KS CHEŁMEK : GARBARZ ZEMBRZYCE
ZATORZANKA ZATOR : VICTORIA 1918 JAWORZNO
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 20

Gospodarze Wynik
KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA : BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA
MKS LIBIĄŻ : TEMPO BIAŁKA
LKS GORZÓW : UKS KS CHEŁMEK
GARBARZ ZEMBRZYCE : BRZEZINA OSIEK
SOSNOWIANKA STANISŁAW DOLNY : ZATORZANKA ZATOR
VICTORIA 1918 JAWORZNO : NADWIŚLANIN GROMIEC
LKS ŻARKI : HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 21

Gospodarze Wynik
TEMPO BIAŁKA : BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA
LKS ŻARKI : KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA
HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI : VICTORIA 1918 JAWORZNO
NADWIŚLANIN GROMIEC : SOSNOWIANKA STANISŁAW DOLNY
UKS KS CHEŁMEK : MKS LIBIĄŻ
NIWA NOWA WIEŚ : GARBARZ ZEMBRZYCE
BRZEZINA OSIEK : LKS GORZÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 22

Gospodarze Wynik
GARBARZ ZEMBRZYCE : ZATORZANKA ZATOR
KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA : TEMPO BIAŁKA
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA : UKS KS CHEŁMEK
MKS LIBIĄŻ : BRZEZINA OSIEK
LKS GORZÓW : NIWA NOWA WIEŚ
SOSNOWIANKA STANISŁAW DOLNY : HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI
VICTORIA 1918 JAWORZNO : LKS ŻARKI
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 23

Gospodarze Wynik
NIWA NOWA WIEŚ : MKS LIBIĄŻ
UKS KS CHEŁMEK : TEMPO BIAŁKA
NADWIŚLANIN GROMIEC : GARBARZ ZEMBRZYCE
BRZEZINA OSIEK : BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA
LKS ŻARKI : SOSNOWIANKA STANISŁAW DOLNY
VICTORIA 1918 JAWORZNO : KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA
ZATORZANKA ZATOR : LKS GORZÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 24

Gospodarze Wynik
KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA : UKS KS CHEŁMEK
TEMPO BIAŁKA : BRZEZINA OSIEK
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA : NIWA NOWA WIEŚ
MKS LIBIĄŻ : ZATORZANKA ZATOR
LKS GORZÓW : NADWIŚLANIN GROMIEC
GARBARZ ZEMBRZYCE : HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI
SOSNOWIANKA STANISŁAW DOLNY : VICTORIA 1918 JAWORZNO
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 25

Gospodarze Wynik
NIWA NOWA WIEŚ : TEMPO BIAŁKA
HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI : LKS GORZÓW
NADWIŚLANIN GROMIEC : MKS LIBIĄŻ
BRZEZINA OSIEK : UKS KS CHEŁMEK
LKS ŻARKI : GARBARZ ZEMBRZYCE
SOSNOWIANKA STANISŁAW DOLNY : KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA
ZATORZANKA ZATOR : BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 26

Gospodarze Wynik
GARBARZ ZEMBRZYCE : VICTORIA 1918 JAWORZNO
KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA : BRZEZINA OSIEK
UKS KS CHEŁMEK : NIWA NOWA WIEŚ
TEMPO BIAŁKA : ZATORZANKA ZATOR
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA : NADWIŚLANIN GROMIEC
MKS LIBIĄŻ : HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI
LKS GORZÓW : LKS ŻARKI
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 27

Gospodarze Wynik
LKS ŻARKI : MKS LIBIĄŻ
NADWIŚLANIN GROMIEC : TEMPO BIAŁKA
NIWA NOWA WIEŚ : BRZEZINA OSIEK
HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI : BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA
ZATORZANKA ZATOR : UKS KS CHEŁMEK
SOSNOWIANKA STANISŁAW DOLNY : GARBARZ ZEMBRZYCE
VICTORIA 1918 JAWORZNO : LKS GORZÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 28

Gospodarze Wynik
KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA : NIWA NOWA WIEŚ
BRZEZINA OSIEK : ZATORZANKA ZATOR
UKS KS CHEŁMEK : NADWIŚLANIN GROMIEC
TEMPO BIAŁKA : HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA : LKS ŻARKI
MKS LIBIĄŻ : VICTORIA 1918 JAWORZNO
LKS GORZÓW : SOSNOWIANKA STANISŁAW DOLNY
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 29

Gospodarze Wynik
NADWIŚLANIN GROMIEC : BRZEZINA OSIEK
GARBARZ ZEMBRZYCE : KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA
LKS ŻARKI : TEMPO BIAŁKA
HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI : UKS KS CHEŁMEK
ZATORZANKA ZATOR : NIWA NOWA WIEŚ
SOSNOWIANKA STANISŁAW DOLNY : MKS LIBIĄŻ
VICTORIA 1918 JAWORZNO : BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 30

Gospodarze Wynik
UKS KS CHEŁMEK : LKS ŻARKI
KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA : ZATORZANKA ZATOR
NIWA NOWA WIEŚ : NADWIŚLANIN GROMIEC
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA : SOSNOWIANKA STANISŁAW DOLNY
LKS GORZÓW : GARBARZ ZEMBRZYCE
TEMPO BIAŁKA : VICTORIA 1918 JAWORZNO
BRZEZINA OSIEK : HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI
Więcej na Łączy Nas Piłka

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

I Drużyna

Sezon: Sezon 2019/20

Klasa Okręgowa, Grupa: Oświęcim

Terminarz

I Drużyna

Kolejka: 15

NADWIŚLANIN GROMIEC  2 : NIWA NOWA WIEŚ
GARBARZ ZEMBRZYCE  0 : LKS GORZÓW
HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI  4 : BRZEZINA OSIEK
LKS ŻARKI  0 : UKS KS CHEŁMEK
ZATORZANKA ZATOR  2 : KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA
SOSNOWIANKA STANISŁAW DOLNY  0 : BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA
VICTORIA 1918 JAWORZNO  0 : TEMPO BIAŁKA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kalendarium

LikeBox

Ostatnia galeria

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 88

Liczba odwiedzin łącznie: 27934

Statystyki Szczegółowe