2018-08-27 07:40  -  Administrator

PORAŻKA ARKI W CZWARTEJ KOLEJCE

W 4. kolejce Klasy Okręgowej Arka uległa w spotkaniu wyjazdowym Chełmkowi 0-3. Duży wpływ na wynik tej potyczki miały osłabienia kadrowe babickiej drużyny.

Do Chełmka piłkarze Arki udali się bez kilku podstawowych zawodników, trudno było liczyć na korzystny wynik zważając na klasę rywala. Gospodarze już w pierwszej połowie ustawili sobie to spotkanie, bo na przerwę schodzili z dwubramkową zaliczką. Na listę strzelców wpisali się: Paweł Lis w 18. minucie spotkania i Piotr Witoń w 41. minucie. Tuż po wznowieniu gry trzecią bramkę dołożył były zawodnik Zagórzanki Arkadiusz Biesek i rozwiał nadzieje na korzystny wynik piłkarzom z Babic.

4. kolejka (25-26 sierpnia 2018)2018-08-25 17:00  UKS KS Chełmek - Arka Babice  3:0 (2:0)

1-0 Paweł Lis 28, 2-0 Piotr Witoń 41, 3-0 Arkadiusz Biesek 47

Chełmek: Stachura - Kumanek, Chylaszek, Lis, Kantek (85. Cieciera), Wykręt (63. Psioda), Kustra, Sidor (82. Bęben), Kaleta, Witoń (82. M. Bieniek), Biesek (75. K. Bieniek)

Babice: Proksa - T. Jaromin, Głogowski (63. Ogonowski), Zając, P. Jaromin, Gaj, Kościelniak (81. Szczurek), Paprot, S. Jaromin, Bartyzel (70. Żurek), Śliwiński

Prasa o meczu:

Arka zagrała w osłabieniu, a rywal był bezlitosny (ZDJĘCIA)

Pozostałe spotkania 4. kolejki

2018-08-25 11:00 Halniak Maków Podhalański - Relaks Wysoka 2:3

2018-08-25 16:00 Niwa Nowa Wieœ - Garbarz Zembrzyce 5:0

2018-08-25 16:00 Sosnowianka Stanisław Dolny - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1:3

2018-08-25 17:00 Nadwiœlanin Gromiec - Brzezina Osiek 2:1

2018-08-26 17:00 Victoria 1918 Jaworzno - Iskra Klecza Dolna 3:0 (brak drużyny gości)

2018-08-26 17:00 Tempo Białka - Zatorzanka Zator 1:1

2018-08-26 17:00 LKS Żarki - LKS Rajsko 1:4