2018-08-04 09:05  -  Administrator

W MECZU I RUNDY PP ARKA WYGRAŁA Z WOLANKĄ

Dzisiaj o godzinie 17:00 na Woli Filipowskiej piłkarze Arki Babice zmierzyli się z miejscową Wolanką w meczu I rundy Pucharu Polski na szczeblu PPN Chrzanów.

I runda Pucharu Polski

2018-08-04 17:00 Wolanka Wola Filipowska - Arka Babice 2:4 (1:4)

0-1 Marcin Głogowski (21), 0-2 Krzysztof Bartyzel (32), 0-3 Sebastian Jaromin (36), 1-3 Tomasz Jachym (39), 1-4 Mateusz Śliwiński (43), 2-4 Sebastian Kocot (48)
Wolanka: Łysak - Jaworski, M. Kłeczek (46. Dyduła), Bicz, Ł Grochal, Ł. Żbik, Jachym (58. A. Kłeczek), Starzykiewicz, P. Żbik (73. M. Pałka), G. Kocot, S. Kocot
Arka: Urbańczyk - T. Jaromin, B. Paprot, Zając, Śliwiński, Grabowski, Bieda, Gaj, Bartyzel, S. Jaromin, M. Głogowski

W Woli Filipowskiej beniaminek klasy okręgowej Arka Babice już do przerwy rozstrzygnęła losy meczu, bo prowadziła z gospodarzami 4-1. W drugiej połowie miejscowi zagrali zdecydowanie lepiej i nawiązali walkę z rywalem. Udało im się szybko zdobyć gola po rzucie karnym jaki otrzymali za faul Tomasza Jaromina na Grzegorzu Kococie. Lepiej w bramce też spisywał się brakarz gospodarzy, bo w pierwszej przynajmniej przy dwu golach mógł zachować się bardziej rozsądnie. Mimo kilku dogodnych sytuacji wynik już się nie zmienił, choć Arka od 48. minuty musiała sobie radzić w "dziesiątkę".

W II rundzie rywalem Arki będzie jaworznicka Victoria 1918, która w pierwszej rundzie nie grała i awansowała dalej w wyniku walkowera za mecz ze Zrywem Brodła.

2018-08-04 17:00 UKS SP Dulowa - Nadwiślanin Gromiec 2:5

2018-08-04 17:00 Polonia Luszowice - Ciężkowianka Jaworzno 1:4

2018-08-05 17:00 Korona Mętków - Zagórzanka Zagórze 3:4

2018-08-05 17:00 MKS Alwernia - LKS Żarki 2:2 (karne 2:3)

Zryw Brodła - Victoria 1918 Jaworzno 0:3  (Zryw Brodła zrezygnował z gry w pucharze)

Nadwiślanka 1956 Okleśna - Fablok Chrzanów 0:3  (Nadwiślanka 1956 Okleśna zrezygnowała z gry w pucharze)